Прем’єра дитячої музичної вистави «Пригоди Буратіно», О.Рибнікова

01

Прем’єра дитячої музичної вистави «Пригоди Буратіно», О.Рибнікова

17.12.2016

Новорічний театральний марафон дитячих вистав у Київському національному академічному театрі оперети вже багато років є доброю традицією, започаткованою художнім керівником театру н.а. України Богданом Струтинським. Особистим педагогічним переконанням художнього керівника Національної оперети є необхідність залучати дітей до театру у найменшому віці, що сприяє формуванню у людини важливих світоглядних позицій.

В цьому році, за традицією напередодні Нового року, в Київському Національному академічному театрі оперети відбулася прем’єра. Репертуар дитячих вистав поповнила музична вистава «Пригоди Буратіно» О.Рибнікова.

17 грудня між двома першими прем’єрними показами відбулася зустріч творчої групи з пресою.

Режисер вистави Михайло Урицький подякував художньому керівнику за запрошення працювати в Національній опереті і зазначив: «Можу сказати, що співпрацював із багатьма театрами в Україні і за кордоном, але ніколи не ставив вистав у музичних театрах. Тим не менш, в своїх постановках я завжди відштовхуюсь від музичного тексту, це — мій метод роботи. Співпраця з Київським національним академычним театром оперети для мене — новий, дещо експериментальний досвід і прекрасна нагода попрацювати з уславленим колективом, яким є колектив Національної оперети України».

Зустріч із художнім керівником Національної оперети, н. а. України Богданом Струтинським, режисером-постановником Михайлом Урицьким, диригентом-постановником Сергієм Дідком, балетмейстером-постановником Анжелою Гречановською, хормейстером-постановником Сергієм Нестеруком пройшла у доброзичливій, по-дитячому безпосередній атмосфері дружнього спілкування. Чекаємо всіх на прем’єрі! «Канікули з оперетою» — незабаром!