Анатолій ПогребнийПогребний Анатолій

Закінчив Національну музичну академію України ім. П.І.Чайковського у 2012 році, спеціальність «Музичне мистецтво», кваліфікація – диригент хору, артист хору, хормейстер, викладач хорових дисциплін.

Професійну творчу діяльність розпочав ще навчаючись у музичній академії. З 2010 року – артист Національної заслуженої академічної капели України «Думка», з грудня 2016 р. – артист-вокаліст Національної оперети України.

У квітні 2017 року дебютував у виставі «Севільський цирульник» муз. Джоаккіно Россіні (Альмавіва). Також задіяний у виставах: «Звана вечеря з італійцями» Ж. Оффенбаха (Боніфас), «Театр у кишені, або Всі ролі зайняті» В.-А. Моцарта (Фогельзанг, Бастієн) та «Летюча миша» Й. Штрауса (Альфред).

Активно задіяний у концертних програмах Національної оперети України та у міжнародному проєкті «10 тенорів» (Україна – Польща).

Лауреат всеукраїнських і міжнародних конкурсів та фестивалів:

2018 — Rossini Opera Festival.  Accademia Rossiniana «Alberto Zedda» брав участь у майстер-класах всесвітньо відомих оперних співаків Ернесто Паласио та Хуан Дієго Флореза;

2016 — ІІІ премія, Лауреат міжнародного конкурсу «Імпреза. Опера в мініатюрі» м. Кам’янець-Подільський, Україна;

2011 — Гран Прі, лауреат міжнародного конкурсу XI. Balaton-youth-art international festival (м. Балатон, Угорщина);

2010 — І-а премія, лауреат Всеукраїнського конкурсу «Класичний меридіан» (м. Київ, Україна).

Гастролював у Швейцарії, Іспанії, Франції, Португалії, Росії, Литві, США, Нідерландах, Ізраїлі, Італії, Словаччині, Австрії, Німеччині, Угорщині та Польщі.

Указом Президента України від 7 березня 2019 року Анатолію Погребному присвоєне почесне звання заслуженого артиста України.