Оперета дарує дітям радість

23.04.2017

523 квітня у Київському національному академічному театрі оперети стартував соціальний благодійний проект «ОПЕРЕТА ДАРУЄ ДІТЯМ РАДІСТЬ»!

У цей день виставу «Лампа Аладдіна» відвідали дітки-сироти соціального центру «Місто щасливих дітей». Приємним сюрпризом для діточок стала фотосесія з головними героями вистави — Аладдіном (Арсен Курбанов) і принцесою Будур (Надія Новосьолова).

Після спектаклю, з творчим запалом діти малювали картини.  Малюнки, в які вкладені щирі, позитивні емоції дитячої радості і захоплення казкою, стануть лотами благодійного аукціону, який незабаром відбудеться в рамках проекту, в приміщенні Театру оперети. В аукціоні можуть взяти участь усі бажаючі! Кошти від аукціону будуть передані хворим дітям.

Також, із 23 квітня у театрі працює ПОШТА ДОБРОТИ. Тепер всі бажаючі можуть долучитися до проекту «ОПЕРЕТА ДАРУЄ ДІТЯМ РАДІСТЬ»: придбати дарунок у сувенірній крамниці театру, відправити іграшки, цукерки, квитки на вистави, написати листа — всі подарунки обов’язково передадуть у Центр допомоги дітям «Місто щасливих дітей» та у відділення онкогематології лікарні «Охматдит».