Новорічне диво на столичній сцені — концерт «Штраус в опереті»!

26.12.2017

Вже вкотре колектив театру в передчутті новорічних свят дивував своїх прихильників!

22 та 23 грудня в театрі оперети відбулася неймовірна та грандіозна подія для всіх шанувальників класичної музики – новорічний концерт «Штраус в опереті» – дивовижне дійство, яке колектив театру подарував глядачам напередодні Нового 2018 року!

¦1

Два прекрасні зимові вечори в повітрі вирувала віденська музика. У стінах одного з найпрекрасніших театрів України звучали не тільки творіння «короля вальсів» Йоганна Штрауса, а й інших представників його династії. Глядачі  повною мірою насолодилися справжніми світовими музичними шедеврами у виконанні талановитих вокалістів та музикантів.

2-min

Перед концертом глядачів чекало виконання традиційного віденського вальсу від студії старовинних танців.

3-min

Керманич Національної оперети України, голова НСТДУ, н.а. України Богдан Струтинський відмітив : «Наша основна мета – створити гарний новорічний настрій для жителів столиці. Наступного року ми будемо презентувати ще один цікавий проект «РІЗДВЯНІ ЗУСТРІЧІ #christmastime». До зустрічі в театрі оперети – місці зустрічі щасливих людей!».

4-min

Святково і мелодійно – саме так пройшли концерти в театрі. За диригентським пультом — заслужена артистка України Оксана Мадараш. «Натхнення мені подарував Відень і сам Штраус.

Ідея проекту полягає у тому, щоб щороку відкривати нові й нові твори Маестро», — розповідає диригент.

5-min

У тандемі із оркестром театру вони творили справжню магію. Цього року – нова унікальна програма, нові прем’єрні постановки та хореографічні номери. Артисти театру, закохані у творчість родини Штраусів, зробили все, аби глядачі отримали максимум естетичного та емоційного задоволення, відпочили  серцем і душею.

8-min

7-min

І як же без славнозвісних польок. Оркестр виконав їх кілька, це «Хвала жінкам», «Легка кров», «З шиком», «Кваксі» за участі солістів-учнів дитячої школи мистецтв №7 та інші.

Справжньою окрасою свята стали чуттєві і хвилюючі вальси композитора. Зокрема, вальс під романтичною назвою «Поцілунок» — присвята дружині Маестро Анжеліці.

9-min

10-min

Святковий вечір пройшов з гіпераншлагом. Адже  квитки на подію були продані ще кілька місяців тому.

Вишукані, романтичні, сповнені добра та світла мотиви дарували відчуття справжнього піднесення! Це саме та мить, коли глядач відволікається від сірої буденності та відпочиває душею.

Нехай музика лунає вічно!