Національна оперета запрошує у музичну подорож

d2f32eef709e1f651f8424c6545c75da9dbd63f7

Національна оперета запрошує у музичну подорож

23.03.2017

Музика з кіно

25 березня 2017 року відбудеться  концерт «Музика з кінофільмів. Дубль2″. Це ще одна новинка сезону, яку пропонує театралам-меломанам Національна оперета України.

Програма концерту за своєю композицією нагадує музичну подорож  дорогами відомих фільмів. До «Музики з кінофільмів. Дубль2» увійшли мелодії різних жанрів — від класики до фантастики, від колоритних куплетів з фільму «За двома зайцями» до космічного вокалу «П’ятого елементу». Безумовно, глядач впізнає їх уже з перших нот.

«Музика — це мова без слів, яку розуміє кожен. Музичне оформлення — це родзинка будь-якого фільму, яка робить його ще більш виразним і пізнаваним. Ми включили до програми музичні композиції з кінострічок, які вже давно стали легендарними. І не в останню чергу — саме завдяки музиці. Я сподіваюся, що сценічне оформлення, вокал та мелодійні звуки (у виконанні нашого симфонічного оркестру) створять атмосферу справжнього весняного свята всім без винятку нашим відвідувачам», — висловив надію генеральний директор-художній керівник Національної оперети Богдан Струтинський.