Національна оперета України презентувала програму святкування Дня Києва та Дня столиці

20.05.2019

Діана Попова, Богдан Струтинський, Дідьє Маруані 20 травня у прес-центрі КМДА провели брифінг до святкування Дня Києва та Дня столиці на Контрактовій площі.
Директор Департаменту культури КМДА Діана Попова розповіла про святкові заходи, які готуються на 25 та 26 травня на Контрактовій площі та підкреслила, що саме цього року гурт «Space» святкуватиме 40-річчя своєї діяльності, тому надзвичайно приємно, що один з концертів легендарних французьких музикантів прозвучить у ювілейний для колективу рік на День Києва.

Дідьє Маруані виразив подяку за запрошення до України та зазначив, що виступав в Україні у 80-их та 90-их роках 20 століття. Новий концерт, який створюється спільно із симфонічним оркестром та хором Київського національного академічного театру оперет, є важливим кроком культурної дипломатії Франції та України. «Музика буває більш промовистою навіть, ніж політичні спічі» — сказав музикант.

Керівник Національної оперети України Богдан Струтинський розповів про заходи, що вже зараз готують до святкування: концерти у форматі open-air популярних виконавців та зірок естради Андрія Бойка, Деніса Реконвальда, Аліси Тарабарової, DZIDZIO, Гайтани, Асії Ахат, ін.; Київський бал; масштабний танцювальний флеш-моб, під час якого більше тисячі учасників танцюватимуть «українську польку» (захід буде зафіксовано у Книзі рекордів України); численні дитячі розваги; спортивні заходи; різноманітні майстер-класи. Окремо Богдан Струтинський розповів про концерт Космічна симфонія. Дідьє Маруані у супроводі симфонічного оркестру та хору Національної оперети України під управлінням з.д.м. України Ігоря Ярошенка.

«Іде велика робота з аранжування музики Дідьє Маруані. Симфонічний оркестр Національної оперети України, зазвичай виконує класику, музика Дідьє — теж свого роду класика. Цього разу синтез електронної і симфонічної музики створюватиме абсолютно нове звучання, новий мистецький продукт», — зазначив Богдан Струтинський.