Національна оперета розпочала святковий калейдоскоп вже традиційним концертом «Штраус в опереті»

25.12.2019

Превю

У передчутті новорічних свят Національна оперета України дарує своїм глядачам дивовижну зустріч з чарівною музикою, яка приносить святковий настрій. Низку передріздвяних концертів розпочав вечір «Штраус в опереті», який відбувся 24 грудня, ще один запланований 26 грудня. А за декілька днів на прихильників очікують – «Різдвяні зустрічі».

Казковий та по-справжньому новорічний «Штраус в опереті» порадував шанувальників дивовижною програмою симфонічної музики, вокальними фрагментами з відомих оперет, чудовими балетними номерами у виконанні артистів та музикантів театру.

Прозвучали кращі музичні твори родини Штаусів, які вже прийшлися до серця глядачам і ті, що виконалися вперше – не лише в опереті, а й взагалі в Україні! Так, симфонічний оркестр театру презентував прем’єрні номери: Вальс «Віденські цукерки», Швидку польку «Хай живуть угорці!», Марш «Наполеон», Польку «Феєрверк» (за участь хореографічного дитячого ансамблю «Веснушки»). Вперше в Україні прозвучали твори: Полька «Фуріозо», Гавот «Стефанія», «Галоп-Качуча» та Галоп «Парова залізниця у Копенгагені».

Зазначимо, що проект «Штраус в опереті» був започаткований у 2012 році генеральним директором-художнім керівником театру, н.а. України Богданом Струтинським. За цей час концерт завоював велику прихильність глядачів і став знаковим не лише в історії театру, а й взагалі України.

Всесвітньовідомі твори «короля вальсів» Йоганна Штрауса та інших представників його династії традиційно прозвучали під диригентською орудою народної артистки України Оксани Мадараш.

«Твори родини Штраусів – вишукані, елегантні і неперевершені. Це справжня перлина мистецтва, яка надихає, дарує легкість буття, а разом з тим – глибину почуттів. Це композиції, які підносять у вирій танцю та закохують у справжнє мистецтво», — зазначає диригент-постановник, н.а.України Оксана Мадараш.

Поринути у казкову новорічну атмосферу святкових хітів також можна буде 28, 29 і 30 грудня. Саме у ці дні в Національній опереті України відбудуться концерти «Різдвяні зустрічі».

Для публіки лунатимуть композиції, з перших нот яких відчуватиметься аромат кориці та мандаринів: «Jingle Bells», «Merry Christmas» «Happy New Year», «Carol of the Bells», усім відомі з дитинства традиційні українські колядки і щедрівки.

«У концерті «Різдвяні зустрічі» яскраво будуть представлені найкращі композиції різних жанрів. Артисти хору виконають традиційні колядки у різних сучасних обробках, джазові акапельні композиції з репертуару гуртів «Pentatonix» та «The Beatles». А суперхіти та експозиції сучасної естради глядачам презентують вокалісти, артисти балету та оркестру», -повідомив диригент-постановник, з.д.м. України Ігор Ярошенко.

Завітайте до театру оперети і подаруйте собі та близьким незабутній вечір! Зустрічаймо Новий рік разом!