Національна оперета придбала обладнання, яке використовують найвідоміші музиканти світу

17.03.2017

miksherУже у наступному театральному сезоні глядачі Київського національного академічного театру оперети матимуть змогу насолоджуватися  ще більш потужним та чистим звуком. Це стало можливим завдяки тому, що театр придбав цифрову консоль  DiGiCOSD10. Сьогодні це звукове обладнання використовують у роботі найвідоміші музиканти світу. Воно є одним із найкращих, найбільш сучасних, функціональних та найбільш стильних у своїй категорії.

«Я вважаю, що для того, аби ми могли залишатися першими у своєму сегменті – ми маємо, не втрачаючи  нашу особливу самобутність, постійно вдосконалюватися (в тому числі технічно і технологічно), — зауважив генеральний директор-художній керівник Національної оперети Богдан Струтинський. — Звук – суттєва складова будь-якої театральної постановки. Тому надзвичайно важливо, щоб він був найвищої якості. Через це ми прийняли рішення щодо придбання цієї цифрової консолі. Впевнений, наша глядацька аудиторія по-достоїнству її оцінить».

На думку Б.Струтинського, також значущим є питання обміну досвідом між фахівцями та систематичне проведення освітніх заходів. Тому він підтримав ініціативу щодо проведення для українських звукорежисерів та музикантів майстер-класу з роботи із цифровими мікшерними консолями DiGiCoIntensive від Ріал Мюзик. Захід відбудеться 21 березня 2017 року об 11 годині у Київському національному академічному театрі оперети.

Більш детально щодо умов участі у заході Ви можете познайомитися за посиланням http://old.realmusic.ua/news/page/.id/1645/