Національна оперета почала надавати унікальну послугу для дітей

01

Національна оперета почала надавати унікальну послугу для дітей

13.03.2017

детиМова йде про «Вихідний з оперетою» — унікальний проект в Україні, який вперше серед театрів розробила та пропонує Національна оперета саме для дітей та юнацтва.

У неділю, 12 березня, відбулося офіційне відкриття заходу, у якому взяли участь генеральний директор-художній керівник Національної оперети Богдан Струтинський, артисти театру та маленькі театрали.

«Сприйняття і розуміння прекрасного починається з дитинства. Тому наша місія — з юних років зацікавити та долучати до мистецтва (і до театру зокрема) підростаюче  покоління. Діти такі різні, але ми хочемо бачити в них кращі риси українського народу: людяність, доброту, допитливість, жвавість розуму і виняткову інтелігентність. Я переконаний, що, долучаючись до  «Вихідного з оперетою», дитина (як активний учасник дійства) буде успішно освоювати культурний простір сучасного життя у всіх його проявах: науці, мистецтві, моралі», — зауважив Б. Струтинський.

За його словами, взяти участь у проекті «Вихідний з оперетою» можуть всі охочі кожного разу після закінчення дитячих вистав. Цей проект, на думку керівника Національної оперети, є своєрідним органічним поєднанням унікальної системи виховання через пізнання суті та значимості загальнолюдських цінностей у доступній для дітей формі. Планується, що «Вихідний з оперетою» щоразу буде проводитися за участю артистів Національної оперети у форматі захоплюючих та динамічних ігр, запальних танців, пізнавальних майстер-класів і приємних сюрпризів.