На гала-концерт «Bravo, l’Оperette!» до Національної оперети України завітала Івонн Кальман.

19.05.2017

00

18 травня у Національній опереті відбувся гала-концерт «Bravo, l’Оperette!» У виконанні солістів Національної оперети України прозвучали арії з оперет Імре Кальмана, Ференца Легара, Йоганна Штрауса, звучали арії та каватини з опер Джузеппе Верді, Джоаккіно Россіні. У концерті були представлені найчарівніші українські пісні, арії з мюзиклів, сучасні музичні композиції.

На гала-концерт до Київського національного академічного театру оперети завітали учасники Міжнародної театральної конференції «Опера Європи-2017 у Києві», а з ними Івонн Кальман, яка має давні дружні стосунки із Генеральним директором-художнім керівником Національної оперети України Богданом Струтинським.

Дочка майстра віденської оперети Імре Кальмана  була приємно вражена концертом, в якому прозвучали арії із знаменитих оперет її видатного батька — «Сільви» та «Графині Маріци». «It’s wonderful theatre!»- з почуттям ділилася враженнями після концерту пані Івонн.

20 травня ввечері Івонн Кальман має намір переглянути прем’єрну виставу театру, оперету «Графиня Маріца» Імре Кальмана у постановці Богдана Струтинського.