«Ми з аншлагом відкрили фестиваль «В ГОСТЯХ У ГОГОЛЯ» у Полтаві», — Богдан Струтинський

03.04.2017

11 квітня 2017-го року о 18:00 Київський національний академічний театр оперети відкрив ІХ фестиваль театрального мистецтва «В ГОСТЯХ У ГОГОЛЯ» у Полтавському академічному музично-драматичному театрі ім.М.Гоголя. Цього разу Національна оперета представила у Полтаві Гала — концерт на 2 дії «Bravo, l’Operette».

«Ми маємо за честь виступати перед полтавчанами та гостями міста саме у цей особливий день! Увесь колектив Національної оперети, який я очолюю, щиро вдячний публіці за атмосферу свята, теплий прийом  і оплески, якими зустрічала нас глядачі! Приємно, що фестиваль об’єднує навколо мистецтва, Полтави та імені Миколи Гоголя провідні театри України і світу. І я радію з того, що такий творчий обмін вже став для нас доброю традицією – адже ми не вперше показуємо наші концертні програми у стінах саме цього театру», — розповів генеральний директор-художній керівник Національної оперети України Богдан Струтинський.

У день відкриття фестивалю Національна оперета запропонувала глядацькій аудиторії видовищне шоу сучасного музичного театру європейського зразка «Bravo, l’Operette», яке включало всю палітру стилів та жанрів.  До програми концерту ввійшли арії з відомих оперет Кальмана, Легара, Штрауса, музичні хіти та фрагменти зі знаних у всьому світі мюзиклів.

До речі, минулого року Київський національний академічний театр оперети представляв у рамках цього фестивалю оперету О.Рябова «Сорочинський ярмарок», яку глядачі теж  зустріли з захопленням.

Цьогоріч до участі у фестивалі «В ГОСТЯХ У ГОГОЛЯ»  організатори запросили кращі театри зі всієї України та зарубіжжя, які вже встигли полюбитися театралам. Окрім Національної оперети, свої програми показували також Тбіліський державний академічний російський драматичний театр ім. О. Грибоєдова, Миколаївський академічний український театр драми та музичної комедії, Сумський обласний академічний театр драми та музичної комедії ім. М. Щепкіна, Житомирський академічний український музично – драматичний театр ім. І. Кочерги, Дніпропетровський академічний театр опери і балету, Коломийський обласний український драматичний театр ім. І. Озаркевича.