Ігор Левенець заслужений артист України
Левенець Ігор Анатолійович

У Київському національному академічному театрі оперети працює з червня 2011 року.

До того часу – провідний соліст-вокаліст Сумського театру драми та музичної комедії імені М. С. Щепкіна, на сцені якого з успіхом створив цілу галерею різнопланових сценічних героїчних образів у виставах за творами українських та світових класиків, а також сучасних авторів: «Дами та гусари» А. Фредро, «Ваш хід, королево!» О. Журбіна, «Летюча миша» та «Циганський барон» Й. Штрауса, «Запорожець за Дунаєм» С. Гулака-Артемовського, «Конотопська відьма» Б. Жолдака, «Оргія» Л. Українки, «Ханума» Г. Канчелі, «Назар Стодоля» Т. Шевченка, «Наталка-Полтавка» М. Лисенка, «Майська ніч» М. Гоголя.
Красивий голос, широкий діапазон, внутрішня ліричність, яскрава зовнішність, природний мистецький талант і наполеглива постійна робота над професійним самовдосконаленням допомогли актору органічно увійти до досвідченого зіркового складу солістів-вокалістів Київської національної оперети і успішно виконувати головні ролі у виставах «Летюча миша» Й. Штрауса (Генріх Айзенштайн), «Графиня Маріца» І. Кальмана (Тассіло Ердеді), «Сільва» І. Кальмана (Едвін), «Циганський барон» Й. Штрауса (Сандор Барінкай) та «Баядера» І. Кальмана (Раджамі). Також грає у «Труффальдіно із Бергамо» О. Колкера (Сільвіо Ломбарді), «Скрипаль на даху» Дж. Бока (Олександр), «Небесні ластівки, або Мадемуазель Нітуш» Ф. Ерве (Фернан де Шамплатро) та дитячій виставі «Острів скарбів» В. Бистрякова (Капітан Олександр Смоллет).

У грудні 2019 року Указом Президента №908/2019 за вагомий особистий внесок у розвиток українського театрального мистецтва, значні творчі здобутки, високу професійну майстерність та з нагоди 85-річчя театру Ігорю Левенцю присвоєно почесне звання «Народний артист України».