Про центр

zal2

Мистецько-концертний центр ім. І.С. Козловського Київського національного академічного театру оперети розташований в самому центрі Києва на вул.Хрещатик, 50-Б у старовинному будинку царської епохи.

Зал імені І.С.Козловського існував з 2001 року, в результаті проведеної реорганізації було створено Мистецько-концертний центр Київського національного академічного театру оперети — і зал здобув статус національного.

У рамках програми Першого міжнародного музичного фестивалю «О-ФЕСТ» 9 червня 2013 в Художньо-концертному центрі ім. І.С.Козловского відбувся круглий стіл, в якому взяли участь представники десяти зарубіжних країн, театрознавці, журналісти, організатори та гості фестивалю.

Після проведеного ремонту зал в класичному стилі має 80 глядацьких місць, до послуг виконавців рояль «Blüthner», центр повністю оснащений аудіо обладнанням, кондиціонерами, телефонами і підключений до мережі інтернет.

Також після реконструкції нижнього поверху будівлі планується відкриття другого залу, де передбачається створення оперного клубу для музикознавців, журналістів, критиків, театрознавців та блогерів, а також камерна оперна сцена та звукова студія.

Приміщення має прекрасну акустику, що дозволяє планувати постановки опер, музичні вистави, концерти та майстер-класи майстрів мистецтв України і світу, літературні та поетичні вечори, конференції, тренінги, вернісажі, бенефіси, зустрічі зі знаменитостями і інші художні акції.

Режисер центру

zozulia

Зозуля Тетяна Вікторівна

Режисер та продюсер, з червня 2013 року очолює Мистецько-концертний центр ім. Івана Козловського Київського національного академічного театру оперети.

Народилася 13 травня 1961 року в Києві у родині відомого оперного співака Віктора Куріна . З раннього віку навчалася музиці, з 4 років брала участь у оперних виставах як виконавиця дитячих ролей. Детальніше