ПРЕМ’ЄРА «СНІГОВОЇ КОРОЛЕВИ» — СТАРА КАЗКА НА НОВИЙ ЛАД

27, 28, 29 грудня у Мистецько-концертному центрі ім. Івана Козловського з великим успіхом та аншлагом відбулася прем’єра вистави-шоу за п’єсою Є. Шварца та казкою Г.-Х. Андерсена на музику світових композиторів-класиків.

Перед початком вистави Artclub TODO проводив зустріч з персонажами сучасних українських казок і виставку неповторних м’яких іграшок від казкових майстринь. Коли автор ляльок Олена Терехова починає розповідати про свого приголомшливого Прудкого Равлика та харизматичного Таргана Едіка, про Маленького Принца чи Мімістичну Дівчинку з Драконом ще однієї казкової майстрині Юлії Зайцевої, або про будь-яку іншу ляльку, від неї плине хвиля світла та тепла, і всі зігріваються, сміються та зачаровуються.

Що нового може статися з героями улюбленої казки? Про це розповідає стара ворона Клара, яка мешкає на Лаврській дзвіниці у Києві. Про найкращі віртуальні досконалі розваги і світи, які ніколи не замінять справжнього життя, оскільки вони холодні, вигадані і не мають почуттів. Бо насправді полюбити, допомогти і визволити, долаючи всі незгоди, здатне тільки справжнє живе серце друга.

У відомій кожному казці сюжет несподівано змінюється — історія відбувається зараз, із нашими сучасниками Галею та Кирилом, вона на новий лад повторюється у супроводі музики світових композиторів-класиків (режисер-постановник, сценарист, ворона Клара і Бабуся – Тетяна Зозуля). Головну роль Снігової Королеви, яка перетворювалася то на Холодну Леді, яка вкрала Кирила, то на Білу Чаклунку, що усипляла Галю на двадцять років у своєму іграшковому світі – грала та співала Анна Гура. Кінець казки також був несподіваним – Снігова Королева не щезла, а перетворилася у добру фею, та ще й подякувала Галі за те, що вона допомогла її зрозуміти, як важливо не бути холодною, як треба боротися за свої почуття і мати справжнє живе гаряче серце.

Вистава-шоу, наповнена танцями, ефектами, відео-аудіо-дивами, створена за участю двох дитячих колективів — Театру танцю «ADAGIO» Ганни Лащенко і Театру дитячого мюзиклу «ОКей!» Оксани Ковальової. Три різні склади виконавців грали у прем’єрних показах, роль Герди (Галі) і Кая (Кирила) виконали: Соломія Скоропляс і Дем’ян Пятков, Марія Міхріна та Іван Скоропляс, а третю виставу чудово зіграла найменша пара — Лариса Поповченко і Віктор Зозуля, яким виповнилося тільки по шість років! Дорослу Галю, що проспала цілих двадцять років у Білої Чаклунки серед іграшок, емоційно впевнено зіграла і станцювала солістка Театру танцю «ADAGIO» Тетяна Васильєва, а дорослого Кирила – Євген Курасов. Роль Троянди, яка розквітла серед зими, грали та танцювали маленькі балерини Ольга Криль та Марія Павленко. Балетмейстер – Ганна Лащенко.

Щиро дякуємо за чудове технічне забезпечення вистави Олександру Куцевалову та Андрію Севастьянову, а за прекрасну адміністративну організацію вистави — головному адміністратору центру Жанні Боговіс і керівнику центру Геннадію Андрющенку!

ЦЕНТР ІМЕНІ ІВАНА КОЗЛОВСЬКОГО ЩИРО ВІТАЄ ВАС З НАСТУПАЮЧИМ НОВИМ РОКОМ, БАЖАЄ ЗДОРОВ’Я, ЩАСТЯ, НАТХНЕННЯ, ДОБРОБУТУ ТА МИРУ! ДО НОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ У НОВОМУ РОЦІ!