Загрузка Події

« Всі Події

  • Это Мероприятие прошло.
«ЕДІТ ПІАФ»
15 червня
19:00
Купити/забронювати

Моновистава Олени Дудич

«Едіт Піаф»

 

Олена Дудич

«Едіт Піаф»

… Ім’я Едіт Піаф вписано в історію двадцятого століття золотими літерами. Дивовижна жінка, фантастичне життя, приголомшлива доля.

Великі люди завжди стають для нас загадками, які хочеться розгадати … А коли велика людина — справжня жінка, то будьте певнені: скільки б вам не здавалося, що ось зараз ви розкриєте секрет успіху, в останню мить істина вислизне!

Це спектакль про те, що ні слава, ні успіх — нічого не дається без болю, і за все потрібно платити. Ця вистава про дивовижну жінку, якій належать слова, звернені до всіх людей: «Я, на щастя, одна з тих, хто заплатив своїм життям за вашу любов».

Олена Дудич упродовж  30 років працювала в Могильовському театрі драми (Білорусь), де прожила понад 50 яскравих, помітних, різнопланових сценічних життів.

Володар Державної нагороди Франциска Скарини. Удостоєна нагород на Міжнародних театральних фестивалях , зокрема, «Слов’янські театральні зустрічі -2008, «Театр. Чехов. Ялта. 2009», «Атспіндіс» , «Відлуння» , гран-прі «THESPIS» (м. Кілія, Німеччина), приз глядацьких симпатій «SANKRIZA» (м. Друскінінкай, Литва).

Подробности

Дата:
15 червня
Время:
19:00