Загрузка Події

« Всі Події

  • Это Мероприятие прошло.
«ЛИСТИ КОХАННЯ»
21 червня
19:00
Купити/забронювати

Вечір української моноопери

«Листи кохання» складаються з двох моноопер. Заслужена артистка України Тамара Ходакова (сопрано) виконує оперу «Так багато листів до тебе…» на музику Івана Небесного і вірші Василя Стуса у супроводі Заслуженого академічного симфонічного оркестру Українського радіо, але все це  — кіноверсія опери,  авторське відео,  яке створила режисер Тетяна Зозуля. Звучать витяги з поезій видатного українського письменника, через які переданого його трагічний життєвий шлях.

Солістка Національної оперети України,  лауреат міжнародних конкурсів Валерія Туліс (сопрано) виконує другу  монооперу — Віталія Губаренка «Ніжність» («Листи кохання»),  що є однією з найкращих опер композитора. Літературною основою для твору стала новела символіста Анрі Барбюса.

Героїня вистави – наша сучасниця,  яка не в змозі справитися із конфліктною ситуацією, біжить від свого коханого з Парижу у провінцію. У своєму новому помешканні вона раптом за шафою знаходить листи. Вони належать іншій жінці, яка теж пережила подібне кохання. Ці листи допомагають героїні не повторити тих помилок, яких свого часу припустилася авторка листів… Композитор запрошує слухача до простору уявного,  де розкривається потаємне життя серця героїні. В неї немає імені,  вона — сама  Ніжність, що звертається в листах до коханого Луї. Тут панує образ безмежної ніжності, якою сповнюється вся музика твору.

Концертмейстер – лауреат міжнародних конкурсів Анна Поліщук.

Режисер-постановник – Тетяна Зозуля.

Фотохудожник —  Егейа д’Айва (Литва-Франція).

Хореографія – Ганна Лащенко, керівник Театру танцю «ADAGIO».

Відео, футаж – Костянтин Шандибін.

Технічне забезпечення – Олександр Куцевалов.

Квитки — 40 грн.

Подробности

Дата:
21 червня
Время:
19:00