Космічна симфонія Дідьє Маруані у супроводі симфонічного оркестру та хору Національної оперети України

27.05.2019

25 та 26 травня кияни та гості міста відзначили День столиці та День Києва. Чимала кількість мистецьких та розважальних подій відбулась на головному майданчику святкування – Контрактовій площі.

Родзинкою свята став концерт легендарного гурту «Space» Дідьє Маруані у супроводі симфонічного оркестру та хору Київського національного академічного театру оперети. Шалена енергетика, неймовірна атмосфера, легендарна музика і незабутній концерт.

«Космічна симфонія» відбулася! Прекрасний спільний проект відбувся завдяки злагодженій професійній роботі симфонічного оркестру Національної оперети, групи «Space» та Департаменту культури Київської міської державної адміністрації на чолі з Діаною Поповою.

«Ми витратили дуже багато сил для того, аби зараз бачити щасливі обличчя киян навколо. Я можу з впевненістю сказати, що Київ заслуговує на те, аби ним пишатися, адже все починається саме тут. Це серце, що змушує всю країну дихати на повні груди і ми готові докласти ще більший максимум зусиль,» – сказала директорка Департаменту культури пані Діана Попова.