Київські художники готують експозицію проекту «Народжені Карпатами»

20.03.2017

Obkl-BudnikТриває активна підготовка експозиції  проекту «Народжені Карпатами», що буде проходити у травні у  Івано-Франківську у рамках другого Міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону «Карпатський простір». До слова, саме Національна оперета є автором і організатором цього фестивалю.

Наразі експозиція проекту «Народжені Карпатами» готується за участю викладачів та студентів творчих вищих навчальних закладів Києва, членів секції плакату і графічного дизайну Київської організації Національної спілки художників України. А особистостей, які будуть представлені у «Народжених Карпатами»,  цього року обирали за підсумками опитування мешканців Івано-Франківська та гостей міста на арт-локаціях фестивалю у травні 2016-го року.

Нагадаємо, «Народжені Карпатами» — це плакатний проект, який вперше проходив у травні 2016-го року і входив до програми Міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону «Карпатський простір».

Автором та ідейним натхненником цього творчого проекту є  Андрій та Оксана Будники.

«Народжені Карпатами» це портретна плакатна галерея видатних осіб, які за походженням та діяльністю поєднані з Карпатським регіоном. Минулого року у проекті були представлені роботи викладачів (зокрема, голови секції плакату та графічного дизайну Київської організації НСХУ А.Будника) та студентів кафедри графічного дизайну і реклами КНУКіМ.