Художній керівник Національної оперети, н. а. України Богдан Струтинський зустрівся з читацькою аудиторією в проекті «Український світогляд. Точка зору»

1111

Художній керівник Національної оперети, н. а. України Богдан Струтинський зустрівся з читацькою аудиторією в проекті «Український світогляд. Точка зору»

17.02.2017

Центральною бібліотекою для дітей ім.Т.Г.Шевченка у м.Києві було ініційовано проект «Український світогляд. Точка зору». Завдяки йому читацька аудиторія бібліотеки знайомиться із видатними сучасниками.

17 лютого в рамках проекту читачі зустрілися із Головою НСТДУ, генеральним директором-художнім керівником Національної оперети, режисером, н.а.України Богданом Струтинським.

Розмову із молоддю театральний режисер побудував у інтерактивному ключі. З перших слів про магію мистецтва театру Богдан Струтинський заволодів увагою слухачів, а коли він запросив бажаючих взяти участь в імпровізованому акторському тренінгу — всі присутні відчули свою причетність до театрального мистецтва. З легкістю, в лічені хвилини, на цікавому прикладі режисер продемонстрував аудиторії складні принципи ансамблевої акторської гри, розповів про особливості акторської професії.

Спілкуючись із студентською аудиторією, художній керівник національного театру уважно дослуховувся до молодих, не тільки відповідав, але і ставив запитання, щиро цікавився думкою молоді. Говорили про значення театру, базис культури у державі, розмірковували про вплив мистецтва на формування особистості. Режисер обережно направляв судження молодих, акцентуючи на тому, що мистецтво є мовою вільних людей.