ГаЕвропа 5 (6)ла-концерт «Bravo, l’operette!» — єдиний концерт,  який відбудеться в рамках культурно-мистецького проекту «Мистецтво, що об’єднує» («Art which unites»).

Вперше, подія європейського масштабу у царині музичного театру відбудеться в Україні. З ініціативи Київського національного академічного театру оперети Міжнародна театральна конференція  «Опера Європи — 2017 у Києві» проходитиме 18, 19 та 20 травня в рамках культурно-мистецького проекту «Art which unites». Європейська організація «Opera Europa», яка об’єднує музичні театри Європи та світу, щорічно проводить конференції для фахівців у різних містах Європи. Метою таких конференцій є налагодження культурних зав’язків між різними театрами Європи, обмін досвідом, висвітлення фахових досягнень, вирішення спільних  проблемних питань. Цього року представники більше ніж 160 європейських театрів зберуться у Києві, де за програмою проекту стануть учасниками багатьох мистецьких подій.

Концерт Національної оперети України «Bravo, l’operette!» в програмі проекту «Art which unites» має представити учасникам конференції і всім глядачам театру арії з оперет, опер, мюзиклів, визнаних шедеврів світового мистецтва, у виконанні солістів Національної оперети України.