Загрузка Події

« Всі Події

«Вихідний з оперетою»
13 жовтня
12:00 - 13:00
Купити/забронювати

«Куди ведуть сліди….»

Шановний друже, Національна оперета України пропонує тобі детективний пізнавально-розважальний  квест «Куди ведуть сліди…»!

Що може бути цікавішим за унікальну можливість відчути себе в театрі не лише глядачем, але й учасником веселих казкових пригод?!

Вночі трапилося дещо таємниче: охорона чула загадкові кроки та звуки, а вже вранці в театрі зчинилася справжня метушня, адже хтось викрав музичні інструменти оркестру! Але цього зловмисникам виявилося замало – деякі інструменти були просто пошкоджені! Крім загадкових слідів, знайшлися зламані струни, незрозумілі таємничі написи, дивні записи з камер спостереження… Але ж  інструменти вкрай необхідні на вечірню виставу! Приймаєш цей виклик?! Якщо так – відправляйся з командою таких самих сміливців у подорож та, рухаючись слідами, крок за кроком дізнавайся, що трапилось, знайомся з різними музичними інструментами та спробуй все врятувати!

Слід – це тільки початок історії…

  • Захід розрахований на дітей від 5-ти років.
  • Тривалість: 1 година.
  • Ціна: 120 грн. Квиток купується тільки для дитини. 
  • Придбати сертифікат «Вихідний з оперетою»  можна в касах театру та на сайті.

Придбану  електронну версію сертифікату  необхідно обміняти  на дитячий сертифікат «Вихідний з оперетою» перед початком вистави. Додаткова інформація за номером (044)287-2630.

Подробности

Дата:
13 жовтня
Время:
12:00 - 13:00