Загрузка Події

« Всі Події

«Розмова, якої не було»
20 жовтня
19:00 - 21:00
Купити/забронювати

Трагікомедія на 1 дію.

Життєва історія про справжню чоловічу дружбу та людські цінності, яка змусить сміятись крізь сльози. Вистава, яка вчить на чужих помилках і після якої хочеться жити, кохати, творити… Коли кращий друг стає янголом-охоронцем, а подорож у минуле – ключем до майбутнього…

Сюжет розповідає про чоловіка, який потрапляє у реанімацію. У Героя зупиняється серце. І саме під час клінічної смерті до нього приходить його товариш Ігор. Між ними відбувається розмова, якої ніколи не було. Чоловіки згадують своє життя: від знайомства в школі до останньої телефонної розмови… Пригадують дискотеки, знайомства, життєві спокуси і виклики.

Це вистава про любов до життя. Про те, що треба вміти цінувати час, пам’ятати щасливі моменти, бути поруч з рідними і друзями у хвилини радості, і тоді, коли вони потребують нашої підтримки. Актори грають яскраво, кумедно і проникливо про те, що головна умова для зустрічі друзів — не «де», а «коли»!

Трагікомедія створена за п’єсою сучасного драматурга, сценариста та прозаїка Родіона Білецького режисером-постановником Ігорем Ніколаєвим і присвячується його другу зі школи та студентських літ, із яким вони грали разом у театрі – Олександру Терехову, який помер через алкогольну залежність.

Постановча група:

Режисер-постановник — Ігор Ніколаєв
Диригент-постановник – Роман Будзяк
Балетмейстер-постановник — Максим Булгаков
Світлове оформлення – Руслан Долинич
Звукорежисер – Сергій Кульбачний, Костянтин Кушнарьов
Помічник режисера – Карина Бірюкова

Дійові особи та виконавці:

ГЕРОЙ – Дмитро Вівчарюк, Ігор Ніколаєв

ІГОР – з.а. України Максим Булгаков, з.а. України Дмитро Шарабурін

ОЛЕКСІЙ, син Ігоря – учасник вокально-хореографічного ансамблю «Лелеченьки»

Подробности

Дата:
20 жовтня
Время:
19:00 - 21:00
Мероприятие Category:
Веб-сайт:
https://widget.mticket.com.ua/uk/widget213site3/widget/event/100134642