Загрузка Події

« Всі Події

  • Это Мероприятие прошло.
Під небом синім
07.11.2019
19:00 - 20:00
Купити/забронювати

ВИСТАВУ НЕ РЕКОМЕНДОВАНО ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ ОСОБАМ ДО 16 РОКІВ

П’єса «Під небом синім» (2000 рік) змусила багатьох говорити про Давида Елдріджа, як про одного з провідних драматургів Британії нашого часу. За цю п’єсу молодий 27- річний драматург був нагороджений премією за кращий драматичний твір Уест-Енду. Згодом відбулися прем’єри п’єси на багатьох престижних театральних майданчиках світу.

В Київському національному академічному театрі оперети вистава “Під небом синім” здобула право на постановку за результатами театрального конкурсу «Taking the Stage», ініційованого Британською Радою в Україні. За умовами конкурсу, молода режисерка Тамара Трунова обрала п’єсу Девіда Елдріджа «Під небом синім», текст якої, за її словами, «найбільше припав до душі».  Конкурс проходив у два етапи і вже на другому ескіз вистави «Під небом синім» у виконанні артистів Національної оперети Дмитра Вівчарюка і Асі Середи-Голдун та артистів Ірини Ткаченко і Андрія Ісаєнко став фаворитом фахівців і театральної публіки.

«Особливість постановки в тому, що ми намагалися відкривати деякі епізоди тексту через жанр оперети»,- зазначає Тамара Трунова. Герої вистави академічним вокалом «коментують» почуття і стосунки, а музичним супроводом виступає акомпанемент квартету музикантів.

П’єса “Під небом синім” Девіда Елдріджа складається з трьох новел-діалогів, де шестеро героїв, учителів за професією, намагаються порозумітися один з одним, знайти своє кохання,  а іноді прагнуть налагодити інтимні стосунки. Вистава «Під небом синім» про кохання, про почуття людей одне до одного, але головні герої —  люди, уражені хворобою століття  — страхом перед справжніми емоціями, люди з фобією повноти почуттів. Яка роль драматургії, театру, музики в цьому лабіринті емоцій та почуттів? Сучасне мистецтво прагне ставити жорсткі запитання соціуму. Чи знайдемо на них відповідь?

Постановча група:

Режисер-постановник, сценічна редакція – Тамара Трунова
Композитор, музичний керівник – Богдан Решетілов
Світлове оформлення – Руслан Долинич
Звукорежисер – Виталій Симоненко
Помічники режисера – Максим Козолуп

Дійові особи та виконавці:

НІК Євген Прудник
ГЕЛЕН Оксана Прасолова
МІШЕЛЬ   Ірина Ткаченко
ГРЕМ Дмитро Вівчарюк
АННА з. а. України Ася Середа-Голдун
РОБЕРТ Дмитро Олійник

Постановча група:

Режисер-постановник, сценічна редакція – Тамара Трунова
Композитор, музичний керівник – Богдан Решетілов
Світлове оформлення – Руслан Долинич
Звукорежисер – Виталій Симоненко
Помічники режисера – Максим Добролюбов

Дійові особи та виконавці:

НІК Євген Прудник
ГЕЛЕН з.а. України Оксана Прасолова
МІШЕЛЬ Ірина Ткаченко
ГРЕМ Дмитро Вівчарюк
АННА з. а. України Ася Середа-Голдун
РОБЕРТ Дмитро Олійник

ВИСТАВУ НЕ РЕКОМЕНДОВАНО ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ ОСОБАМ ДО 16 РОКІВ

Подробности

Дата:
07.11.2019
Время:
19:00 - 20:00
Мероприятие Category: