Загрузка Події

« Всі Події

  • Это Мероприятие прошло.
Восьмий Міжнародний музичний фестиваль «О-FEST 2021» (м.Буча)
26.06.2021
19:00 - 22:00
Купити/забронювати

Подія світового значення!

Запрошуємо на VIІI Міжнародний музичний фестиваль оперети, опери та мюзиклу «О-FEST».

Фестиваль традиційно відбуватиметься впродовж двох днів: 26 червня  в міському парку Бучі та 27 червня – на великій сцені оновленої Національної оперети України .

Гості фестивалю отримають змогу побачити і почути світових зірок – виконавців оперети, опери, мюзиклу наживо! Захід сприяє широкій популяризації класичного мистецтва у світі. За сім років свого існування до «О-FESTу»  долучилось 29 країн та 105 іноземних вокалістів.

Почесними гостями фестивалю, вже традиційно стануть Надзвичайні і Повноважні Посли країн-учасниць фестивалю, відомі політики, представники влади, діячі культури та мистецтва. Поза вечірньою програмою, свої творчі доробки представлятимуть молодіжні гурти та ансамблі.

Цього року у програмі фестивалю будуть презентовані класичні твори, звучатиме джаз, поп-рок, сучасна електронна музика та багато інших музичних жанрових варіацій. Також на гостей чекають незвичні сценічні формати: пластичний театр, колектив ексцентрики і буффонади, імесивний квест. На локаціях фесту пройдуть авторські майстер-класи, ворк-шопи, презентації, будуть експонуватися сучасні арт-проєкти та художні виставки. Відбудуться витончені кулінарні дегустації та дитячі розважальні програми тощо.

На денні мистецькі акції вхід вільний. Квитки на вечірній Гала-концерт можна замовити за телефоном: (044) 287-62-57; придбати у касі театру або на сайті www.operetta.com.ua.

Співорганізаторами фестивалю «О-FEST» виступають Київський національний академічний театр оперети та Бучанська міська рада. Цей тандем співпраці привніс, як українцям, так і гостям країни чимало позитивних емоцій, цікавого досвіду та нових вражень.

Міжнародний музичний фестиваль  «О-FEST»  проводиться за підтримки Київської міської державної адміністрації та Департаменту культури КМДА.

Восьмий «О-FEST»  стане місцем реалізації творчих мрій для всіх, хто буде фестивалити 26 та 27 червня разом із Національною оперетою України.

Плануйте свої вихідні наприкінці червня разом із нами!

Об’єднаємо світ музикою!

 

Подробности

Дата:
26.06.2021
Время:
19:00 - 22:00
Веб-сайт:
https://widget.mticket.com.ua/uk/widget213site3/widget/event/100131894