Загрузка Події

« Всі Події

  • Это Мероприятие прошло.
Концертна програма «Закохана душа»
11 червня
17:00 - 18:30
Купити/забронювати

Душа людини – як дзеркало. Усе, що відбувається у нашому житті, проходить через душу: емоції, переживання, щастя, біль, радість… Усе відображається в тонкій невидимій енергії, та коли таких переживань накопичується дуже багато – буває, що не вистачає слів, аби виразити усе, що ми відчуваємо. І тоді настає мить, коли так хочеться «вимкнути розум», розслабитись, щоб співала та говорила тільки одна душа… Просто голос, просто рояль, і шалений вир різних тембрів, різних переживань і різних емоцій. І саме тоді нам допомагає «чарівна пігулка» – музика! М’яка, шалена, лірична, прониклива, улюблена мільйонами… Коли її чуєш – відчуваєш, що душа починає розквітати, наче квітка, починає дихати, а серце б’ється в унісон.

У концертній програмі «Закохана душа» прозвучать сингли, від яких бігтимуть мурашки по шкірі: «I Got Rhythm», «Hallelujah» на музику «чарівника українського походження» Джорджа Гершвіна, «Je t’aime» та «Caruso» з репертуару Лари Фабіан, «Memory» Ендрю Ллойда Вебера та інші. Композиції цього вечора звучатимуть англійською, французькою та німецькою мовами.

Унікальний голос Тамари Ходакової в тандемі з виконавською майстерністю концертмейстерки Анни Поліщук в теплій атмосфері Національної оперети України подарує вам незабутні враження.

Подробности

Дата:
11 червня
Время:
17:00 - 18:30
Мероприятие Category:
Веб-сайт:
https://widget.mticket.com.ua/uk/widget213site3/widget/event/100146706