Загрузка Події

« Всі Події

«Автентична британська музика. Бірмінгем-Київ»
21 жовтня
19:00 - 20:30
Купити/забронювати

Концерт британської музики на головній сцені Національної оперети України – ключова подія україно-британського проєкту «Автентична британська музика. Бірмінгем-Київ», створеного за підтримки УКФ та Британської Ради.
Концерт «Автентична британська музика. Бірмінгем-Київ» стане для українських слухачів путівником британської музичної культури. Програма концерту складена з найпопулярніших британських творів різних епох: прозвучать народні мелодії та їхні сучасні інтерпретації, хорові твори та інструментальні композиції, фрагменти семіопер часів бароко, музика з оперет і опер ХІХ і ХХ століть, твори Айвора Герни, Х’юберта Перрі, Генрі Перселла, Едварда Елгара, Георга Фрідріха Генделя.
Під час підготовки до концерту ментор з Британії, професор вокального мистецтва Королівської Музичної Академії, хоровий диригент Норвічського собору (Norwich Cathedral), вокаліст Бірмінгемської опери Марк Вайльд проведе майстер-класи для українських солістів-вокалістів та хору. Марк Вайльд особисто виконає в концерті кілька творів, серед яких улюблена британцями лірична Кашмірська пісня (Kashmiri Song).
Хор хлопчиків та юнаків КДМЛ ім. М.Лисенка, братиме участь у волонтерських заходах проєкту, а спеціально для концерту хлопці готують шотландські народні пісні в обробках легендарного українського композитора Олександра Кошиця.
Проєкт, присвячений пам’яті режисера, фундатора і художнього керівника Бірмінгемської опери Грема Віка (30.12.1953-17.07.2021), відомого в світі своїми новаторськими постановками. «Опера належить кожному», – стверджував Грем Вік і доводив це, залучаючи до участі у своїх постановках тих, хто просто любить оперу, яку він вважав демократичною і доступною для всіх.
Концерт відбудеться на головній сцені Національної оперети України, вхід – безкоштовний, за умови реєстрації.

Подробности

Дата:
21 жовтня
Время:
19:00 - 20:30
Мероприятие Category:
Веб-сайт:
https://docs.google.com/forms/d/1Lb4gW_mEkBeN6w8nGCJcMmiaTwajSprePdvAXxvvvLM/edit?usp=sharing