Загрузка Події

« Всі Події

  • Это Мероприятие прошло.
«Арт-дія-інклюзія»
13.11.2018
16:00

Національна оперета України анонсує важливу  і актуальну подію – в рамках виграного від Українського Культурного Фонду Гранту, в Національній опереті України відбувається проект «Арт-дія-інклюзія».

«Арт-дія-інклюзія» – проект, основне завдання якого, створити інклюзивний мистецький простір в Національній опереті України, апробувавши та запустивши нову послугу – перегляд вистав театру за допомогою аудіодискрипції. Що таке аудіодискрипція? Це спеціальний голосовий супровід, який наживо, через технічні пристрої, подається до незрячих/слабозорих глядачів і пояснює їм усе, що неможливо відстежити візуально: описує декорації, міміку і вбрання акторів, дії сценічних персонажів і т.д.

Для дітей, в театрі оперети підготували  лялькову виставу «АндерСон» (режисер Максим Добролюбов). Що ж сниться Великому Казкареві? Саме про це діти і дізнаються, зручно розташувавшись в просторі відкритої наприкінці минулого сезону сцені Stage_Lab. У виставі переплетено три казки Г. К. Андерсена і, хоча, всі вони мають несподівані сюжетні повороти – кінець обов’язково буде добрим. Як це і буває в справжніх казкових снах!

 

Та на початку – сюрприз для малечі – діти поринуть у світ музичних інструментів! Чи часто ми задумуємось, а як же люди вигадали все це різнобарв’я музичних інструментів? Потужні, як стукіт серця, барабани, досконалу скрипку, витончений рояль, в якому поєдналися ударні та струнні інструменти. Світ музики таїть в собі багато легенд! Саме ці історії і дізнаються діти, але, звісно, казковим чином! І не тільки почують розповідь, а ще й самі, відправившись у подорож за оповідачем (ведуча та автор музичної програми – музикознавець Наталія Гаврилко), пройдуть весь шлях розвитку різних музичних інструментів. Діти спробують видобути звук з побутових предметів, як з духових інструментів, дізнаються як виникла лукоподібна арфа та самі натягнуть тятиву луку, аби дізнатися, а чи й справді бринить вона як струна?

Початок пізнавально-розважальної програми про музику о 16.00

Початок вистави «АндерСон» — 16.45

Реєстрація за тел.. 287-50-07

Подробности

Дата:
13.11.2018
Время:
16:00