FЖуравельЖуравель Тетяна

Закінчила Інститут мистецтв Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова та Національну музичну академію України ім. П.І. Чайковського (клас н. а. України, проф. Євдокії Колесник). З 2013 р. –асистент-стажист в класі Є. Колесник. З 2012 р. – солістка Муніципальної академічної чоловічої хорової капели ім. Л. Ревуцького. У 2013 р. стала співавтором музичної концепції та виконавцем у виставі «Гра в Бога» в Київському академічному Молодому театрі.
З 2014 р. – солістка Київського національного академічного театру оперети.
В її репертуарі оперні партії (Олімпія з «Казок Гоффмана» Ж. Оффенбаха, Джильда з «Ріголетто» Дж. Верді, Джулія з «Шовкової драбини» Дж. Россіні, Марфа з «Царевої нареченої» М. Римського-Корсакова, Амур з «Орфея та Евридіки» К. Глюка, Джульєтта з «Монологів Джульєтти» В. Губаренка), вокально-симфонічні твори ( Рапсодія «Думка» для колоратурного сопрано, чоловічого хору та симфонічного оркестру Л. Дичко, партія сопрано з ораторії «Месія» Г. Генделя, партія сопрано з мотету «In furore» А. Вівальді, концертні арії В.А. Моцарта К.418 та К.419), духовна музика, романси, українські пісні.
У процесі підготовки партії:  Адель з оперети «Летюча миша» Й. Штрауса; Парася з оперети О. Рябова «Сорочинський ярмарок»; Галя з оперети В. Ільїна, В. Лукашова «За двома зайцями», Душечка з мюзиклу «В джазі тільки дівчата» Дж. Стайна.
2008 р. – Дипломант Всеукраїнського конкурсу читців ім. Т. Шевченка.
2013 р. – Лауреат  VI Міжнародного конкурсу молодих оперних співаків «Солов’їний ярмарок» (Донецьк, Україна).
2014 р. – 2 місце та Приз глядацьких симпатій на І Міжнародному конкурсі вокалістів Єви Мартон (Будапешт, Угорщина).