У 2002 році закінчив Вінницьке музичне училище ім. М. Д. Леонтовича по класу скрипки. Під час навчання став лауреатом I премії конкурсу скрипалів «Юний віртуоз» (Вінниця).

У 2008 році закінчив Київський національний університет культури і мистецтв за двома спеціалізаціями: «Диригент хору», «Соліст-вокаліст». З цього ж року працював у камерному хорі «Київ». У 2012 році закінчив Національну музичну академію України ім. П. І. Чайковського (магістр музичного мистецтва) за фахом «Диригент оперного та симфонічного оркестру» (клас професора, народного артиста України, Лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, головного диригента Національного симфонічного оркестру України  Володимира Сіренка).

На сцені оперної студії НМАУ диригував опери «Царева наречена» М. Римського-Корсакова, «Орфей» Х. В. Глюка, «Севільський цирульник» Дж. Россіні.

З 2012 року – аспірант (асистентура-стажування) кафедри оперно-симфонічного диригування НМАУ ім. П. І. Чайковського; диригент Київського муніципального академічного  театру опери та балету для дітей та юнацтва, де  реалізував проекти «Шевченкові дороги», «Оперна абетка, або в пошуках загублених нот», «Средь шумного бала». Також в репертуарі диригента дитячі спектаклі: «Буратіно» О. Білаша, «Як козаки змія приборкували» І. Поклада, «Чарівна музика» М. Мінкова, балет «Панночка та хуліган» Д. Шостаковича, літературно-музична композиція «Лісова пісня» на музику М. Скорульского за участю народної артистки України Раїси Недашківської та інші.

Паралельно з роботою в театрі до вересня 2014 року працював  хормейстером хору Національної радіокомпанії України ім. П. Майбороди.

Назар Якобенчук є диригентом-постановником ряду творчих проектів, проведених спільно з Літературно-меморіальним музеємМ. Булгакова та режисером Л. Левановою. Співпрацював з Державним камерним ансамблем «Київські солісти», Академічним симфонічним оркестром Дніпропетровської філармонії, Національним симфонічним оркестром України, Київським оркестром «Софія».

З 2013 року – диригент Національної оперети України. В репертуарі: «Кармен-сюїта» Ж. Бізе, «Труффальдіно із Бергамо» О. Колкера, «За двома зайцями» В. Ільїна та В. Лукашова.

У 2014 році став лауреатом II премії конкурсу «Pietro Argento» (Італія, вокал).