Працювала в театральній студії О. Ліпцина, в єврейському театрі «Мазлтов». Була художником-постановником вистав «Цвіт папороті» Є. Станковича, «Карміна Бурана» К. Орфа, «Кармен-стрит» Ж. Бізе, «Іоланта» П. Чайковського. Оформлювала костюми до номерів А. Рубіної на конкурсі «Гран-прі де Лозанна». Активно працювала в Росії, де здобула премію «Золотий наперсток» у номінації «Кращий модельєр».

У Київському національному академічному театрі оперети працює з 2008 року. В її творчому доробку такі вистави, як «Летюча миша» Й. Штрауса, «Карнавал казок в Україні», «Чіполліно» та «Білосніжка та семеро гномів» В. Домшинського, «Моя чарівна леді» Ф. Лоу, «Звана вечеря з італійцями» та «Ключ на бруківці, або Пригоди весільної ночі» Ж. Оффенбаха, «Кавова кантата» Й. С. Баха, «Сільва» та «Містер Ікс» І. Кальмана, «Welcome to Ukraine, або Подорож у кохання» на музику українських композиторів, «Бал у Савойї» П. Абрахама, «За двома зайцями» В. Ільїна і В. Лукашова, «Циганський барон» Й. Штрауса, «Цілуй мене, Кет! або Приборкання норовливої!» К. Портера, «Кармен-сюїта» Ж. Бізе, «Труффальдіно із Бергамо» О. Колкера, «Кицькин дім» П. Вальдгарда.

Ірина Давиденко чудово володіє технікою моделювання  історичних та сучасних стилів одягу. Художник майстерно будує надзвичайної краси сценічні костюми кожного з героїв оперети. Напрацьований роками професіоналізм дозволяє їй створювати костюми найвищої складності – від римської тоги до смокінга й фрака, від туніки до суконь з фіжмами 18-19 століть.