Volodimir-Bogomaz-narodnij-artist-Ukrayini-1Богомаз Володимир Іванович

У театрі працює з 1972 року. Досконале володіння акторською майстерністю, широкий творчий  діапазон та надзвичайна енергетичність – це все про Володимира Богомаза. Його дивовижний акторський шарм відзначають не лише глядачі, але й партнери по сцені – варто цьому актору з’явитися на сцені, як увага глядачів стає міцно прикутою до його персонажа.

Серед зіграних ролей, а їх за роки служіння оперети був не один десяток, варто відзначити такі:  Палі Рач («Циган-прем’єр» І. Кальмана), Айзенштайн («Летюча миша» Й. Штрауса), Граф Данила («Весела вдова» Ф. Легара), Кардинал Ришельє («Три мушкетери» М. Дунаєвського), Омонай («Циганський барон» Й. Штрауса), Фролло («Собор Паризької Богоматері» В. Ільїна), Моріц («Маріца» І. Кальмана), Гусь («Зойчина квартира» В. Назарова), Пімпрінетті («Баядера» І. Кальмана), Сол Бозо («Американська комедія» М. Самолова).

Один із провідних акторів старшого покоління, Володимир Іванович в кожній своїй роботі демонструє, що йому до снаги як класичні постановки, так і новаторства та творчі експерименти. Зараз актор задіяний у виставах: «Фіалка Монмартру» І. Кальмана (Леблан), «Летюча миша» Й. Штрауса (Франк), «За двома зайцями» В. Ільїна та В. Лукашова (Прокіп Сірко), «Таке єврейське щастя» І. Поклада (Моряк Степанич),  «Цілуй мене, Кет!» К. Портера (Гаррі Тревор, Баптіста Мінола), «Бал у Савойї» П. Абрахама (Діффенбах), «Труффальдіно із Бергамо» О. Колкера (Панталоне), «Мадемуазель Нітуш» Ф. Ерве (Директор).

Нагороджений відзнакою Міністерства культури України «За багаторічну плідну працю в галузі культури і мистецтв».