До уваги журналістів та представників ЗМІ!

12.09.2017

01 жовтня о 18.20  у Київському національному академічному театрі оперети відбудеться  зустріч з представниками ЗМІ, критиками та блогерами з нагоди відкриття 83-го театрального сезону.

Учасники: генеральний директор-художній керівник Київського національного академічного театру оперети, голова НСТДУ, н.а. України Богдан Струтинський, головний хормейстер театру, з.д.м. України Ігор Ярошенко, головний балетмейстер театру, з.а. України  Вадим Прокопенко.

Творчі плани у новому театральному сезоні– грандіозні! 4 прем’єри вистав, міжнародні проекти з Польщею, Угорщиною, Литвою та ін. Набирає обертів і концертна діяльність театру. У новому сезоні пройдуть вечори інструментальної музики у виконанні солістів оркестру. Водночас Київський національний академічний театр оперети планує гастролі у  Івано-Франківську та взяти участь у фестивалях Полтави, Чернігова, Чернівців та Херсону.

Перлина святкового вечора стане феєричний гала-концерт з танцювальними номерами, аріями з улюблених мюзиклів та оперет Ж.Оффенбаха, І. Кальмана, Ф.Легара, Й.Штрауса, Ф.Лоу, Ж.Бізе у виконанні артистів театру.

Ми зробимо все, аби у цей святковий вечір ви отримали максимум естетичного задоволення, позитивних емоцій та заряд енергії на весь сезон!

Запрошуємо журналістів, блогерів та представників ЗМІ взяти участь у зустрічі та відвідати гала-концерт.

 

Попередня акредитація обов’язкова.

Контакти:

Прес-секретар Юлія Шолудченко

+38 096 052 15 87

sholudchenko.js@gmail.com