До уваги журналістів та представників ЗМІ!

05.06.2018

Ак 4 Ми відкриваємо експериментальний майданчик –  Нова сцена Stage_Lab!

На нульовому поверсі театру оперети  будуть створюватися різножанрові вистави камерного формату.

Відкрити нову сцену постановкою одноактної п’єси Марселя Мітуа «Акомпаніатор» генеральний директор-художній керівник, народний артист України Богдан Струтинський запросив заслуженого діяча мистецтв України Олександра Білозуба, відомого українського художника, режисера і актора.

В Україні та за кордоном відомі дві моновистави Олександра Білозуба: «Я сьогодні сміюся з себе…», присвячена Олександру Вертинському, та «Пісенька на три такти» про Чарлі Чапліна. В якості художника-постановника Олександр Білозуб співпрацював із українськими і зарубіжними режисерами: Богданом Струтинським, Андрієм Жолдаком, Атілою Віднянським та ін.
«Це повністю театральна історія про божевільних людей театру і мистецтва, якому ми служимо, – розповідає Олександр Білозуб. –  Так як я працюю багато за кордоном і співпрацюю з угорським театром вже 15 років – можу сказати, що тенденція сучасного театру іде на те, щоб актор був універсальним. І виконавиця головної ролі Ася Середа-Голдун саме така актриса. Вона повністю співвідноситься з моїми вимогами до актора: співає, танцює, вона сучасна жінка і талановита актриса.

Це, насамперед, вистава про людей театру, які поранені театром. Не всі стоять в промінні прожекторів. І не кожен може попадати під це світло все життя. Треба зрозуміти своє місце на сцені. Якщо твої амбіції не дають тобі можливості працювати в другому ряду, і ти хочеш бути тільки в першому, то тоді тобі варто піти з театру. Це боротьба з комплексами, боротьба над собою, боротьба за глядача і за своє місце на сцені, через себе за себе».

Режисер-постановник вважає, що основна особливість моновистави — це  сповідальність, відвертість із самим собою, готовність бути гранично відкритим. В моновиставі немає за кого сховатись. Не кожен актор може зіграти її. Але в ній актор може реалізувати свій талант і не чекати поки в житті з’являться головні ролі на великій сцені.

Головний герой – акомпаніатор, його робота — супроводжувати успіх кумирів. Та одного разу доля дає йому шанс бути в яскравому світлі рампи! Його сповідь перед публікою закінчується тоді, коли артист, який спізнився, виходить на сцену… Що в цей момент відчуває акомпаніатор? Відповідь дізнаються глядачі моновистави «Акомпаніатор» 16, 17, 23 і 24 червня о 19:30.
Режисер-постановник, автор сценографічного рішення —

з. д. м. України Олександр Білозуб.

 

У головній ролі — з. а. України Ася Середа-Голдун
Художній керівник — н.а. України Богдан Струтинський.