До уваги представників ЗМІ!

24.11.2017

СИМФОНІЧНИЙ КОНЦЕРТ  В  НАЦІОНАЛЬНІЙ ОПЕРЕТІ УКРАЇНИ

 

Дата: 30 листопада 2017 року

Час: 19:00

Адреса: Національна оперета України (вул. В. Васильківська 53/3)

 

ПРЕС-РЕЛІЗ :

30 листопада на сцені Національної оперети України відбудеться одна з найважливіших культурних подій року! Це той прекрасний вечір, коли оркестр, як головна дійова особа, займе почесне місце на театральній сцені! У виконанні симфонічного оркестру Національної оперети України перед шанувальниками відкриється найширший спектр музичної культури України й Польщі. Разом із солістами і диригентами вони перенесуть публіку у вишуканий та ліричний світ прекрасного.

Цьогоріч симфонічний концерт, організований Польським інститутом у Києві, стане Гранд-фіналом міжнародного фестивалю «Відкриваємо Падеревського». Головною місією фестивалю є ознайомлення із репертуаром національної музичної скарбниці на найвищому, світовому рівні.

Ігнацій Ян Падеревський — широко відомий польський піаніст і композитор із п’ятдесятирічною кар’єрою віртуоза. Крім того він був відомим державним діячем, політиком та філантропом. Писав сонати для скрипки та фортепіано, оркестри з усього світу мали у своєму репертуарі його відомі твори: оперу «Манру», «Симфонію», « Полонія», «Польську фантазію» для фортепіано з оркестром.

У святковій програмі Гранд-фіналу міжнародного фестивалю «Відкриваємо Падеревського» виконуватимуться твори І.Я Падеревського, К.Дембського, М.Скорика.

У концерті беруть участь:

  • Диригенти: Кшесімір Дембський (Польща) та Оксана Мадараш (Україна).
  • Солісти : Маріанна Гумецька /фортепіано/ (Україна),

Артур Яронь /фортепіано/ (Польща), Євген Крук /скрипка/ (Україна),

Валерія Туліс/ сопрано/(Україна).

 

Початок концерту о 19:00

30 листопада о 18:15 відбудеться прес-підхід за участі диригентів та солістів – учасників концерту. Запрошуємо журналістів, блогерів та критиків прийняти участь у обговоренні!

Акредитація на прес-підхід обов’язкова.

Контактна особа — Юлія Шолудченко (прес-секретар)

+38 (044) 287 34 74

+38 (096) 052 15 87