Богдан Струтинський взяв участь у другій сезонній школі НСТДУ

1

Богдан Струтинський взяв участь у другій сезонній школі НСТДУ

02.03.2017

Генеральний директор-художній керівник Національної оперети, голова Національної спілки театральних діячів України (НСТДУ) Богдан Струтинський взяв участь у другій сезонній школі НСТДУ, проведення якої цього разу було заплановане у форматі семінару театральних завлітів.

«Сьогодні у театрі завліт займає провідне місце серез усіх процесів, що відбуваються зсередини і працює з першоджерелом. Тому, крім інших завдань, він також виконує роль PR-спеціаліста, приваблюючи до тетару глядацьку аудиторію. Через це вкрай важливо, аби цей фахівець володів таким досвідом, навичками та знаннями, які дозволяли б йому виковувати свою роботу на найвищому рівні», — відкриваючи захід наголосив Б. Струтинський.

Він також акцентував увагу присутніх на необхідності займати активну позицію у театральному житті та вносити пропозиції щодо покращення роботи. «Зараз у Міністерстві культури працює робоча група і ми чекаємо на Ваші короткі, змістовні та якісні зауваження і думки, які можуть доповнити та розширити Закон України «Про театри і театральну справу», — зауважив спікер.

У заході також взяли участь доктор мистецтвознавства,  професор  кафедри театрознавства КНУТКІТ ім. Карпенка-Карого, керівник напряму експертно-аналітичної діяльності НСТДУ Ганна Веселовська (модератор), начальник відділу театрального мистецтва і кінематографії Управління сценічного та візуального мистецтва Міністерства культури України Олена Воронько, завліти драматичних театрів України, театральні критики, економісти,  журналісти, експерти Британської ради та громадських організацій. Планується, що учасники обговорять питання щодо співпраці з сучасними українськими драматургами, творчості та менеджменту у сучасному театрі, напрямків драматургії для театру ляльок, сучасні театральні тенденції, використання авторських  та суміжних прав, особливості співпраці зі ЗМІ та інші.