Богдан Струтинський провів зустріч з заступником голови Івано-Франківської ОДА

15.03.2017

16

Генеральний директор-художній керівник Національної оперети Богдан Струтинський зустрівся з заступником голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Ігорем Пасічняком.  Під час зустрічі обговорювалися результати і перспективи співпраці Національної оперети та  Івано-Франківської ОДА. Зокрема, учасники дискусії торкалися низки питань, що пов’язані з організацією та проведенням фестивалю «Карпатський простір»:  від організаційних до питань подальшої його популяризації  в Україні та за її межами.

«Наша спільна і злагоджена робота надзвичайно важлива. Адже її результатом стане проведення в черговий раз Міжнародного мистецького фестивалю «Карпатський простір» у травні.  Минулорічний фестиваль – яскравий доказ того, що наш культурний потенціал, унікальні звичаї та духовні цінності викликають неабиякий інтерес у європейців. Сподіваюся  на подальшу плідну співпрацю з  Івано-Франківською ОДА.  Впевнений: цей мистецький захід стане достойним зразком взаємовигідної культурної інтеграції і ще одним кроком до зближення України та Європи через культурні традиції і мистецтво», — наголосив керівник Національної оперети Богдан Струтинський.

Довідково:

Національна оперета є автором та організатором Міжнародного мистецького фестивалю  країн Карпатського регіону «Карпатський простір», що проходить у м.Івано-Франківськ.

Вперше фестиваль проводився у 2016 році  за підтримки Міністерства культури України, Івано-Франківської обласної державної адміністрації та міської ради Івано-Франківська. Захід позиціонується як масштабна культурна подія міжнародного значення, яка має на меті підтримати та пропагувати духовні цінності, розвивати мистецтво та сприяти культурному обміну між різними країнами. За три дні фестивалю участь у ньому взяли  представники з України, Австрії, Польщі, Угорщини, Словаччини, Румунії, Молдови, Чехії, Грузії, Азербайджану та Естонії.