Богдан Струтинський нагороджений Угорським Золотим хрестом «За заслуги»

26.05.2017

1Гала-концерт «Вечір угорської музики» розпочався на сцені театру дипломатичною акцією. Надзвичайний і Повноважений Посол Угорщини в Україні Ерно Кешкень від імені Президента Угорщини Яноша Адера вручив Генеральному директору-художньому керівнику Національної оперети, н.а. України Богдану Струтинському почесну нагороду — Угорський Золотий хрест «За заслуги».

Нагорода вручена в якості визнання за представлення в Україні творів угорського класичного мистецтва та жанру оперети, за роботу заради поглиблення угорсько-українських культурних відносин.

«Я щасливий з того, що Бог дав мені таку можливість — доторкнутися до прекрасного жанру оперети, який є надзвичайно  демократичним, близьким і зрозумілим багатьом людям, — сказав під час нагородження Богдан Струтинський, — Жанр оперети, створений темами кохання, любові, великої людяності, щедро наповнений потужною позитивною енергією.

Я вдячний нашому колективу, всім артистам,  всім, хто докладає своєї праці до того, щоб з цієї сцени звучали твори Імре Кальмана, Ференца Легара, Пала Абрахама, Віктора Якобі, Роберта Штольца, багатьох інших композиторів.

Дякую за визнання Національної оперети України, визнання діяльності нашого колективу. Ми щасливі з того, що маємо можливість співпрацювати з Будапештським театром, з угорськими артистами у найчарівнішому класичному жанрі світової музичної культури, яким є жанр оперети».