Богдан Струтинський на осінній конференції “Opera Pilgrimage”

12.10.2017

Генеральний директор-художній керівник Національної оперети України, н.а. України перебуває на осінній конференції “Opera Pilgrimage”, яка проходить  в рамках фестивалю  Verdi з 12 по 15 жовтня 2017 року.

Організатори запевняють, що  програма є надзвичайно активною, а учасники знайдуть відповіді на актуальні питання сучасного музичного театру: фандрайзинг і потоки самофінансування, проекти для молодої аудиторії, он-лайн засоби залучення нової аудиторії до театру, мета он-лайн платформи «Опера» та багато інших.

Фестиваль Verdi у Пармі зарекомендував себе як привілейоване місце для тих, хто хоче дослідити творчість композитора  у регіоні, де він народився і зробив перші творчі кроки. Організатори фестивалю підготували чотири нові постановки, які презентують  у трьох історичних театрах, а також кураторську програму денних заходів, концертів і творчого контенту  щоб здивувати глядачів.

Конференція збігається з презентацією оновленої оперної платформи Opera Europa, яка має за мету розширення дружніх відносин між представниками найкращих театрів світу. Доречі, з  квітня 2017 року театр оперети є асоційованим членом Opera Europa.

У перший день конференції, 11 жовтня, Богдан Струтинський зустрівся із керівниками Teatro Comunale Bologna (Театро Комунале) у Болоньї , а увечері, згідно програми конференції, побував на «Травіаті» Д.Верді у театрі Фарнезе у Пармі.