Б. Струтинський взяв участь у урочистому прийомі з нагоди запуску благодійного проекту «Книга Добра»

01

Б. Струтинський взяв участь у урочистому прийомі з нагоди запуску благодійного проекту «Книга Добра»

10.03.2017

FAM_7720Генеральний директор-художній керівник Національної оперети взяв участь у урочистому прийомі з нагоди запуску благодійного проекту «Книга Добра», який відбувся 10 березня 2017 року. Захід проходив у Посольстві Угорщини в Україні під патронатом Посольства Угорщини, Державного самоврядування українців Угорщини та Почесного Консульства Угорщини в Івано-Франківську та області.

«Я цілковито підтримую таку добру і навіть життєво важливу ініціативу. Ця книга про  добро, надію і віру. Історії, які ви знайдете у цій книзі, надихають кожного з нас бути кращим, вірити у дива та прагнути до прекрасного. Це надзвичайно важливо для нас сьогодні! Я хочу, аби ця книга несла світло і зігрівала серце кожного українця», — сказав генеральний директор-художній керівник Національної оперети на презентації проекту.

Довідково: «Книги добра» містить 50 реальних історій «Добро навколо нас» і 50 малюнків «Добро очима дітей». Цей міжнародний соціальний проект є продовженням соціального проекту «Діти за мир у всьому світі».
У межах реалізації Проекту (за участю дітей з різних областей України) запланована презентація «Книги історій про Добро» та її передача у майже 50 країн світу. Насамперед, її надішлють до Національної бібліотеки Ватикану (Італія), бібліотеки Конгресу США, Королівської бібліотеки Великої Британії та Олександріївської бібліотеки (Єгипет).