Заслужена артистка україни Олена Арбузова_299x399Арбузова Олена

Закінчила Національну музичну академію України ім. П.І. Чайковського (клас н. а. України, проф. Є.С. Мірошниченко).

Дебютною для талановитої співачки і актриси  на сцені Київської оперети стала роль Одетти у виставі «Баядера» І. Кальмана. Наразі у доробку артистки роботи у виставах класичного репертуару: «Кавова кантата» Й. С. Баха (Лізхен), «Майська ніч» (Панночка), «Фіалка Монмартру» (Віолетта), «Летюча миша» Й. Штрауса (Розалінда), «Welcome to Ukraine або Подорож у кохання» (Елен), «Циганський барон» (Арсена), «Цілуй мене, Кет!» К. Портера (Луіс Лейн, Б`янка Мінола), «Севільський цирульник» Дж. Россіні (Розіна), «Дзвіночок» Г. Доніцетті (Серафіна); а також у дитячих казках: «Білосніжка та семеро гномів» (Білосніжка), «Пригоди бременських музикантів» (Принцеса), «Кішкін дім»  П. Вальдгарда (Кицька); та сучасних мюзиклах: «Труфальдіно із Бергамо» О. Колкера (Смеральдіна), «Sugar, або В джазі тільки дівчата» Дж. Стайн (Дана Ковальчик/Душечка), «Бал в Савойї» П. Абрахама (Мадлен Тібо).

У знаменитих концертах Національної оперети України у виконанні Олени Арбузової неперевершено звучать всесвітньовідомі класичні та сучасні вокальні твори, її чарівний, дивовижний голос причаровує та захоплює, складні та прекрасні вокальні твори звучать неперевершено. У жовтні 2019 р. Олена Арбузова презентувала вишуканій публіці музику епохи Бароко у програмі «Шедеври барокової музики», а у лютому 2020 р. – арії з опери-балету Ж. Рамо «Галантні Індії» у проекті «Шедеври барокової музики. Французьке бароко».

Світові хіти у виконанні цієї талановитої співачки справді заворожують. Лагідний голос, професійне виконання, неймовірний контакт з публікою — все це відрізняють її з поміж інших провідних виконавців.

Указом Президента України №58/2019 за значний особистий внесок у культурно-освітній розвиток Української держави, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Олені Арбузовій присвоєне звання «Заслужена артистка України».