Анонс для представників ЗМІ

Litva-300h140

Анонс для представників ЗМІ

13.03.2017

Шановні журналісти, блогери, оглядачі, художні критики!

Національний академічний театр оперети  запрошує всіх представників ЗМІ відвідати заходи, що проходитимуть 15 березня 2017 року у Національній опереті:

  • о 17:45 у приміщенні театру пройде зустріч представників ЗМІ з Надзвичайним та Повноваженим Послом Литовської Республіки в Україні Марюсом Януконісом, генеральним директором-художнім керівником Національної оперети України, н.а. України Богданом Струтинським, керівником Каунаського державного музичного театру Беньямінасом Жялвісом, головним диригентом Каунаського державного музичного театру Йонасом Янулявічюсом, диригентом-постановником Гала-концерту, з.а. України Оксаною Мадараш;

 

  • о 19:00 відбудеться Гала-концерт, який проходитиме за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні. Захід присвячений 25-річчю встановлення дипломатичних відносин між Україною і Литвою та 27-річчю відновлення Незалежності Литовської Республіки.  У концерті прозвучать арії із відомих оперет, опер та мюзиклів, виконуватимуться твори литовських і українських композиторів, будуть представлені балетні композиції у виконанні артистів Національної оперети України та представників Каунаського державного музичного театру: головного диригента Йонаса Янулявічюса, вокалістів – Яронімаса Мілюса (артиста, який підтримував українців на Майдані в 2013 році) та молодої співачки Марії Арутюнової,  відомої в Україні прими Каунаського музичного театру  Гітани Печкіте, солістів балету  Валерія Осадченка, Юстини Віткуте, Ауксо Мікалаюнайте.

 

Акредитуватися Ви можете за телефонами:  287 74 84;

097 95 20847

або електронною поштою: opereta_press@ukr.net

Адреса: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 53/3

Litva-8-_NEW-e1485953409347