83-ій театральний сезон Національної оперети відкрито!

01.10.2017

1 жовтня, у Міжнародний день музики, керманич Київського національного академічного театру оперети, н.а. України Богдан Струтинський відкрив 83-ій театральний сезон.

Вечір розпочався із зустрічі з представниками ЗМІ, критиками та блогерами. Серед спікерів: генеральний директор-художній керівник Київського національного академічного театру оперети, голова НСТДУ, н.а. України Богдан Струтинський, головний хормейстер театру, з.д.м. України Ігор Ярошенко, головний балетмейстер театру, з.а. України  Вадим Прокопенко. Богдан Струтинський розповів про нові прем’єри сезону. Першою новинкою буде опера-зінгшпіль  «Театр у кишені, або Всі ролі зайняті» з музикою комічних опер В.-А. Моцарта, молодого режисера Максима Булгакова, в якій розкриватимуться таємниці театрального закулісся.

Наступна прем’єра – музична вистава «Ханума» у постановці художнього керівника Тбіліського драматичного театру ім. Сандро Ахметелі Іраклі Гогія відбудеться  10, 11 листопада. Події розгортаються у Грузії 19 століття, де головна героїня, колоритна сваха Ханума, плете інтриги та розбурхує любовні пристрасті.

Поетичну драму «Маруся Чурай» за романом Ліни Костенко презентують 9 лютого.

У травні 2018 року ми представимо глядачам всесвітньовідомий бродвейський мюзикл «Скрипаль на даху». Головні персонажі – герої оповідання Шолом-Алейхема – молочник Тев’є та його родина. Разом із ними глядач шукатиме відповідей на питання, як знайти свою долю, що обрати – статок чи кохання, традиції чи прощення.

Генеральний директор-художній керівник театру, н.а. України Богдан Струтинський повідомив пресу і гостей про нову ініціативу Національної опререти — Клуб шанувальників мистецтва оперети, яку підтримав поважний гість театру, президент Торгівельно-Промислової Палати України Геннадій Чижиков, а також подякував колективу театру за злагодженість дій і запросив гостей знайомитись із оновленими театральними інтер’єрами на власні очі!

Після завершення прес-підходу гості відвідали неймовірний гала-концерт. Публіка була настільки вражена яскравими номерами, що не хотіла відпускати артистів зі сцени. Здається що вигуки «Браво» було чути далеко за межами міста.

Ваші овації – найкращий подарунок для нас!

Дякуємо вам, любі глядачі!